Traffic Log

Search
  •  
 
State
Ship
From
To
Onward
Harbor
Harbor
Continue
Start
End
Draft
 
Completed
Treville 
Hanko port
Turku port
Länsisatama
Länsisatama / West kontti
01/17/2019 6:15 pm
01/18/2019 1:12 am
...
 
Completed
Polyaland 
Kotka port
Orrengrund pba
Sunila

01/17/2019 9:58 pm
01/17/2019 11:59 pm
...
 
Completed
X-Press Elbe 
Tornio port Röyttä
Kemi Tornio pba
Kolme

01/18/2019 12:00 am
01/18/2019 1:32 am
...
 
Completed
Estemar 
Kemi Tornio pba
Kemi port Ajos

Ajos
01/18/2019 12:13 am
01/18/2019 1:18 am
...
 
Completed
City of Rotterdam 
Hanko port
Hanko 1 pba
Ulkosatama

01/18/2019 12:19 am
01/18/2019 12:25 am
...
 
Completed
Ternhav 
Hamina port
Orrengrund pba
Öljysatama

01/18/2019 1:34 am
01/18/2019 4:12 am
...
 
Completed
Wilson Nantes 
Pori port Mäntyluoto
Mäntyluoto pba south
Mäntyluoto, alaska

01/18/2019 1:45 am
01/18/2019 2:40 am
...
 
Completed
Trent Navigator 
Kemi Tornio pba
Kemi port Veitsiluoto

Veitsiluoto
01/18/2019 2:07 am
01/18/2019 4:05 am
...
 
Completed
Music 
Helsinki port Vuosaari
Vuosaari pba
Laituri D

01/18/2019 2:25 am
01/18/2019 3:08 am
...
 
Completed
Sardius 
Hanko 1 pba
Koverhar port

Pohjoislaituri (2)
01/18/2019 3:59 am
01/18/2019 6:08 am
...
 
Completed
Duzgit Integrity 
Kotka port Mussalo
Kotka anchor
Mussalo Neste

01/18/2019 4:00 am
01/18/2019 4:30 am
...
 
Completed
Violetta 
Rauma pba south
Rauma port

Petäjäs, Konttilaituri
01/18/2019 4:02 am
01/18/2019 5:14 am
...
 
Completed
Sea Prospect 
Loviisa port Valko
Orrengrund pba
Valko

01/18/2019 4:07 am
01/18/2019 5:33 am
...
 
Completed
Sonderborg 
Orrengrund pba
Kotka port Mussalo

Mussalo Kontti
01/18/2019 4:10 am
01/18/2019 5:56 am
...
 
Completed
Mainland 
Orrengrund pba
Kotka port Mussalo

Mussalo Neste
01/18/2019 4:41 am
01/18/2019 6:45 am
...
 
Completed
Aland 
Hamina port
Orrengrund pba
Lakulahti

01/18/2019 5:30 am
01/18/2019 8:44 am
...
 
Completed
Sea Discovery 
Orrengrund pba
Kotka port

Hietanen etelä, Puolanlaituri
01/18/2019 5:45 am
01/18/2019 8:36 am
...
 
Completed
Sea Endurance 
Orrengrund pba
Loviisa port Valko

Valko
01/18/2019 5:51 am
01/18/2019 7:38 am
...
 
Completed
Katre 
Inkoo 2 pba
Inkoo port

Inkoo Shipping
01/18/2019 6:23 am
01/18/2019 8:06 am
...
 
Completed
Trans Fjell 
Isokari pba
Uusikaupunki port Yara


01/18/2019 6:37 am
01/18/2019 8:00 am
...
 
Completed
Susana S 
Oulu port Oritkari Vihreäsaari
Oulu pba
Nuottasaari Kemikaali 2 / 203

01/18/2019 7:00 am
01/18/2019 10:06 am
...
 
Completed
Norrbotten 
Färjsundet port
Nyhamn pba


01/18/2019 7:56 am
01/18/2019 12:03 pm
...
 
Completed
St.Gregory 
Pori port Mäntyluoto
Mäntyluoto pba south
Kallonlahti

01/18/2019 8:23 am
01/18/2019 9:23 am
...
 
Completed
Alana 
Helsinki port Vuosaari
Vuosaari pba
Laituri D PP1

01/18/2019 9:13 am
01/18/2019 10:24 am
...
 
Completed
Polyaland 
Hanko 1 pba
Hanko port

Länsisatama
01/18/2019 10:09 am
01/18/2019 10:49 am
...
 
Completed
Sten Bothnia 
Kalbådagrund pba
Sköldvik anchor


01/18/2019 10:12 am
01/18/2019 11:33 am
...
 
Completed
Golfstraum 
Hamina port
Orrengrund pba
Öljysatama

01/18/2019 10:39 am
01/18/2019 1:49 pm
...
 
Completed
Laganborg 
Kemi Tornio pba
Tornio port Röyttä

Kaksi
01/18/2019 10:43 am
01/18/2019 1:07 pm
...
 
Completed
Marietje Andrea 
Raahe port Lapaluoto
Raahe pba
Rautaruukki

01/18/2019 11:50 am
01/18/2019 1:28 pm
...
 
Completed
Bergstraum 
Orrengrund pba
Hamina port

Öljysatama
01/18/2019 12:14 pm
01/18/2019 3:13 pm
...
 
Completed
Havila Crusader 
Hanko 1 pba
Koverhar port

Etelälaituri (1)
01/18/2019 1:06 pm
01/18/2019 2:49 pm
...
 
Completed
Egelantiersgracht 
Hamina port
Orrengrund pba
Lakulahti

01/18/2019 2:31 pm
01/18/2019 5:30 pm
...
 
Completed
Helene G 
Vaasa port Vaskiluoto
Norrskär Etelä luotsi
Lassen laituri

01/18/2019 2:47 pm
01/18/2019 5:40 pm
...
 
Completed
Flex Keston 
Kokkola pba
Kokkola port Ykspihlaja

Kantasatama, Rantalaituri
01/18/2019 3:00 pm
01/18/2019 4:30 pm
...
 
Completed
Sardius 
Koverhar port
Hanko 1 pba
Pohjoislaituri (2)

01/18/2019 3:01 pm
01/18/2019 4:36 pm
...
 
Completed
Mirva VG 
Oulu port Oritkari Vihreäsaari
Oulu pba
Oritkari Päälaituri 1 / 103

01/18/2019 4:02 pm
01/18/2019 7:06 pm
...
 
Completed
Symphony Performer 
Hanko 1 pba
Koverhar port

Etelälaituri (1)
01/18/2019 4:12 pm
01/18/2019 5:57 pm
...
 
Completed
Ice Crystal 
Tahkoluoto pba south
Pori port Tahkoluoto

Tahkoluoto, syväsatama
01/18/2019 4:16 pm
01/18/2019 5:05 pm
...
 
Completed
Helga Essberger 
Kokkola pba
Kokkola port Ykspihlaja

Syväsatama, öljylaituri
01/18/2019 4:46 pm
01/18/2019 6:48 pm
...
 
Completed
Duzgit Integrity 
Kotka anchor
Orrengrund pba


01/18/2019 5:18 pm
01/18/2019 7:00 pm
...
 
Completed
Sten Nordic 
Porvoo port Sköldvik
Kalbådagrund pba
Sköldvik 5

01/18/2019 5:27 pm
01/18/2019 7:16 pm
...
 
Completed
Estemar 
Kemi port Ajos
Kemi Tornio pba
Ajos

01/18/2019 5:55 pm
01/18/2019 7:11 pm
...
 
Completed
Trans Fjell 
Uusikaupunki port Yara
Isokari pba


01/18/2019 6:00 pm
01/18/2019 7:26 pm
...
 
Completed
Patrona 1 
Kemi port Ajos
Kemi Tornio pba
Öljysatama

01/18/2019 6:01 pm
01/18/2019 6:58 pm
...
 
Completed
Sea Endurance 
Loviisa port Valko
Orrengrund pba
Valko

01/18/2019 6:18 pm
01/18/2019 7:36 pm
...
 
Completed
Barbarossa 
Kokkola port Ykspihlaja
Kokkola pba
Kantasatama, Rantalaituri

01/18/2019 6:47 pm
01/18/2019 8:55 pm
...
 
Completed
Delfin 
Pori port Mäntyluoto
Mäntyluoto pba south
Mäntyluoto, betonilaituri

01/18/2019 6:50 pm
01/18/2019 7:43 pm
...
 
Completed
Mastera 
Kalbådagrund pba
Porvoo port Sköldvik

Sköldvik 2
01/18/2019 7:30 pm
01/18/2019 10:03 pm
...
 
Completed
Diamant 
Kotka port Mussalo
Orrengrund pba
Mussalo putkilaituri

01/18/2019 7:30 pm
01/18/2019 10:20 pm
...
 
Completed
Sonderborg 
Kotka port Mussalo
Orrengrund pba
Mussalo Kontti

01/18/2019 7:36 pm
01/18/2019 9:20 pm
...
 
Completed
Skylge 
Tornio port Röyttä
Kemi Tornio pba
Viisi

01/18/2019 7:54 pm
01/18/2019 9:45 pm
...
 
Completed
Kiisla 
Porvoo port Sköldvik
Kalbådagrund pba
Sköldvik 2

01/18/2019 7:55 pm
01/18/2019 9:29 pm
...
 
Completed
Fairchem Kiso 
Pori port Tahkoluoto
Tahkoluoto pba south
Tahkoluoto, Kemikaalilaituri

01/18/2019 7:58 pm
01/18/2019 9:20 pm
...
 
Completed
Coral Energice 
Tahkoluoto pba south
Pori port Tahkoluoto

Tahkoluoto, Kemikaalilaituri
01/18/2019 8:24 pm
01/18/2019 10:22 pm
...
 
Completed
Coral Lacera 
Porvoo port Sköldvik
Kalbådagrund pba
Sköldvik 9

01/18/2019 8:30 pm
01/18/2019 10:01 pm
...
 
Completed
Alsterdijk 
Kotka port Mussalo
Orrengrund pba
Mussalo Kontti

01/18/2019 8:43 pm
01/18/2019 10:16 pm
...
 
Completed
Kjervaagsund 
Kantvik port
Inkoo 2 pba
Pohjoislaituri

01/18/2019 8:43 pm
01/18/2019 10:50 pm
...
 
Completed
Trica 
Kotka port
Orrengrund pba
Hietanen

01/18/2019 9:25 pm
01/18/2019 11:05 pm
...
 
Completed
Vera Rambow 
Kotka port Mussalo
Orrengrund pba
Mussalo Kontti

01/18/2019 9:30 pm
01/18/2019 10:56 pm
...
 
Completed
Snow Star 
Kokkola port Ykspihlaja
Kokkola pba
Syväsatama, syvälaituri

01/18/2019 9:40 pm
01/18/2019 10:43 pm
...
 
In Progress
Samus Swan 
Orrengrund pba
Hamina port

Öljysatama
01/18/2019 9:41 pm
01/19/2019 12:51 am
...
 
Completed
Havila Fortress 
Hanko port
Hanko 1 pba
Ulkosatama

01/18/2019 9:48 pm
01/18/2019 10:26 pm
...
 
Completed
Bergstraum 
Hamina port
Hamina port
Öljysatama
Öljysatama
01/18/2019 9:53 pm
01/18/2019 10:56 pm
...
 
In Progress
Birgit Knutsen 
Kalbådagrund pba
Porvoo port Sköldvik

Sköldvik 1
01/18/2019 10:17 pm
01/19/2019 12:24 am
...
 
Completed
Violetta 
Rauma port
Rauma pba south
Petäjäs, Konttilaituri

01/18/2019 10:28 pm
01/18/2019 11:31 pm
...
 
In Progress
Rockpiper 
Orrengrund pba
Kotka port Mussalo

Mussalo Kontti
01/18/2019 10:39 pm
01/19/2019 12:33 am
...
 
Completed
Coral Parensis 
Kalbådagrund pba
Porvoo port Sköldvik

Sköldvik 9
01/18/2019 11:06 pm
01/18/2019 11:19 pm
...
 
In Progress
Ankie 
Hamina port
Orrengrund pba
Konttisatama

01/18/2019 11:11 pm
01/19/2019 2:25 am
...
 
In Progress
Haaga 
Helsinki port Sompasaari
Harmaja pba
Hanasaarenlaituri A

01/18/2019 11:15 pm
01/19/2019 12:00 am
...
 
In Progress
Louis 
Inkoo 2 pba
Inkoo port

Inkoo Shipping
01/18/2019 11:19 pm
01/19/2019 12:50 am
...
 
In Progress
Theodor Essberger 
Porvoo port Sköldvik
Kalbådagrund pba
Sköldvik 1

01/18/2019 11:30 pm
01/19/2019 1:01 am
...
 
In Progress
Thames Highway 
Isokari pba
Uusikaupunki port Hepokari

Hepokari
01/18/2019 11:30 pm
01/19/2019 12:55 am
...
 
Preliminary list
Solvik Supplier 
Hanko 1 pba
Koverhar port

Pohjoislaituri (2)
01/18/2019 11:59 pm
01/19/2019 1:30 am
...
 
Order
Katre 
Inkoo port
Inkoo 2 pba
Inkoo Shipping

01/19/2019 12:30 am
01/19/2019 1:43 am
...
 
Preliminary list
Sydborg 
Kemi Tornio pba
Tornio port Röyttä

Seitsemän
01/19/2019 12:30 am
01/19/2019 2:43 am
...
 
Order
Dalsland 
Rahja pba
Rahja port

Itäkenttä, 1-laituri
01/19/2019 1:45 am
01/19/2019 2:45 am
...
 
Order
Transmar 
Kemi Tornio pba
Tornio port Röyttä

Seitsemän
01/19/2019 1:45 am
01/19/2019 3:40 am
...
 
Advance notice
Standard Supplier 
Hanko 1 pba
Koverhar port

Etelälaituri (1)
01/19/2019 3:00 am
01/19/2019 4:42 am
...
 
Advance notice
Sardius 
Orrengrund pba
Kotka port Mussalo

Mussalo putkilaituri
01/19/2019 3:30 am
01/19/2019 5:30 am
...
 
Advance notice
Warnow 
Kokkola port Ykspihlaja
Kokkola pba
Hopeakiven satama

01/19/2019 4:00 am
01/19/2019 5:11 am
...
 
Advance notice
Wes Carina 
Orrengrund pba
Kotka port Mussalo

Mussalo Kontti
01/19/2019 4:00 am
01/19/2019 5:45 am
...
 
Advance notice
Pegasus 
Vuosaari pba
Helsinki port Vuosaari

Laituri D PP1
01/19/2019 4:30 am
01/19/2019 5:45 am
...
 
Advance notice
Mainland 
Kotka port Mussalo
Orrengrund pba
Mussalo Neste

01/19/2019 6:00 am
01/19/2019 7:45 am
...
 
Advance notice
Trica 
Hanko 1 pba
Hanko port

Länsisatama
01/19/2019 6:00 am
01/19/2019 6:42 am
...
 
Advance notice
Sten Nordic 
Utö pba
Naantali port

Neste Oyj:n jalostamo
01/19/2019 6:00 am
01/19/2019 10:58 am
...
 
Advance notice
Symphony Performer 
Koverhar port
Hanko 1 pba
Etelälaituri (1)

01/19/2019 6:00 am
01/19/2019 7:33 am
...
 
Advance notice
Tellus 
Porvoo port Sköldvik
Kalbådagrund pba
Sköldvik 5

01/19/2019 8:00 am
01/19/2019 9:28 am
...
 
Advance notice
Amelie 
Kotka port Mussalo
Orrengrund pba
Mussalo Kuivabulk

01/19/2019 8:00 am
01/19/2019 9:50 am
...
 
Advance notice
Selenka 
Porvoo port Sköldvik
Sköldvik anchor
Sköldvik 3

01/19/2019 8:00 am
01/19/2019 8:48 am
...
 
Advance notice
Helga Essberger 
Kokkola port Ykspihlaja
Kokkola pba
Syväsatama, öljylaituri

01/19/2019 8:00 am
01/19/2019 9:17 am
...
 
Advance notice
Wigeon 
Orrengrund pba
Kotka port Mussalo

Mussalo Kuivabulk
01/19/2019 8:01 am
01/19/2019 9:53 am
...
 
Advance notice
Christina 
Orrengrund pba
Kotka port Mussalo

Mussalo Kuivabulk
01/19/2019 8:02 am
01/19/2019 9:54 am
...
 
Order
Merita 
Orrengrund pba
Kotka port

Sunila
01/19/2019 9:00 am
01/19/2019 11:24 am
...
 
Preliminary list
Nordic Oasis 
Orrengrund pba
Kotka port Mussalo

Mussalo Kuivabulk
01/19/2019 9:00 am
01/19/2019 10:52 am
...
 
Advance notice
Diamant 
Hanko 1 pba
Koverhar port

Pohjoislaituri (2)
01/19/2019 9:30 am
01/19/2019 11:03 am
...
 
Advance notice
Lotta VG 
Kemi Tornio pba
Tornio port Röyttä

Kolme
01/19/2019 10:00 am
01/19/2019 12:00 pm
...
 
Preliminary list
Standard Supplier 
Koverhar port
Hanko 1 pba
Etelälaituri (1)

01/19/2019 10:00 am
01/19/2019 11:37 am
...
 
Preliminary list
Solvik Supplier 
Koverhar port
Hanko 1 pba
Etelälaituri (1)

01/19/2019 10:00 am
01/19/2019 11:31 am
...
 
Advance notice
Coral Energice 
Pori port Tahkoluoto
Tahkoluoto pba south
Tahkoluoto, Kemikaalilaituri

01/19/2019 12:00 pm
01/19/2019 12:56 pm
...
 
Advance notice
Thames Highway 
Uusikaupunki port Hepokari
Isokari pba
Hepokari

01/19/2019 12:00 pm
01/19/2019 1:11 pm
...
 
Advance notice
Bergstraum 
Hamina port
Orrengrund pba
Öljysatama

01/19/2019 12:00 pm
01/19/2019 2:56 pm
...
 
Advance notice
Gisela Essberger 
Tahkoluoto pba south
Pori port Tahkoluoto

Tahkoluoto, Kemikaalilaituri
01/19/2019 12:01 pm
01/19/2019 1:02 pm
...
 
Preliminary list
Birgit Knutsen 
Porvoo port Sköldvik
Kalbådagrund pba
Sköldvik 1

01/19/2019 12:17 pm
01/19/2019 2:00 pm
...
 
Preliminary list
Ramona 
Kalbådagrund pba
Porvoo port Sköldvik

Sköldvik 1
01/19/2019 12:18 pm
01/19/2019 2:22 pm
...
 
Advance notice
Vestanhav 
Tahkoluoto pba south
Pori port Tahkoluoto

Tahkoluoto, syväsatama
01/19/2019 1:00 pm
01/19/2019 1:46 pm
...
 
Advance notice
Neste 
Porvoo port Sköldvik
Kalbådagrund pba
Sköldvik 4

01/19/2019 1:00 pm
01/19/2019 2:45 pm
...
 
Advance notice
Ekfjord 
Kalbådagrund pba
Porvoo port Sköldvik

Sköldvik 4
01/19/2019 1:01 pm
01/19/2019 3:03 pm
...
 
Preliminary list
Alppila 
Harmaja pba
Helsinki port Sompasaari

Hanasaarenlaituri A
01/19/2019 1:30 pm
01/19/2019 2:45 pm
...
 
Preliminary list
Sea Supra 
Hanko 1 pba
Koverhar port

Etelälaituri (1)
01/19/2019 2:00 pm
01/19/2019 3:34 pm
...
 
Advance notice
Isidor 
Hamina port
Orrengrund pba
Lakulahti

01/19/2019 2:00 pm
01/19/2019 5:29 pm
...
 
Advance notice
Tim 
Orrengrund pba
Loviisa port Valko

Valko
01/19/2019 2:00 pm
01/19/2019 3:20 pm
...
 
Preliminary list
Donia 
Kalbådagrund pba
Porvoo port Sköldvik

Sköldvik 5
01/19/2019 2:00 pm
01/19/2019 3:57 pm
...
 
Advance notice
Vasiliy Shukshin 
Orrengrund pba
Kotka port Mussalo

Mussalo Kuivabulk
01/19/2019 2:00 pm
01/19/2019 3:52 pm
...
 
Advance notice
Baltic Tern 
Rauma pba south
Rauma port

Petäjäs, Konttilaituri
01/19/2019 3:00 pm
01/19/2019 4:14 pm
...
 
Preliminary list
Trica 
Hanko port
Hanko 1 pba
Länsisatama

01/19/2019 3:30 pm
01/19/2019 3:55 pm
...
 
Advance notice
Polyaland 
Hanko port
Hanko 1 pba
Länsisatama

01/19/2019 3:30 pm
01/19/2019 3:58 pm
...
 
Preliminary list
Diamant 
Koverhar port
Hanko 1 pba
Pohjoislaituri (2)

01/19/2019 4:00 pm
01/19/2019 5:26 pm
...
 
Advance notice
Sardius 
Kotka port Mussalo
Orrengrund pba
Mussalo putkilaituri

01/19/2019 4:00 pm
01/19/2019 6:11 pm
...
 
Advance notice
Andrea 
Hamina port
Orrengrund pba
Konttisatama

01/19/2019 4:00 pm
01/19/2019 7:35 pm
...
 
Advance notice
Loireborg 
Kokkola port Ykspihlaja
Kokkola pba
Kantasatama, Rantalaituri

01/19/2019 4:00 pm
01/19/2019 5:15 pm
...
 
Advance notice
Rockpiper 
Kotka port Mussalo
Orrengrund pba
Mussalo Kontti

01/19/2019 4:15 pm
01/19/2019 5:58 pm
...
 
Advance notice
Louis 
Inkoo port
Inkoo 2 pba
Inkoo Shipping

01/19/2019 5:00 pm
01/19/2019 6:04 pm
...
 
Advance notice
Baltic Skipper 
Inkoo 2 pba
Kantvik port

Pohjoislaituri
01/19/2019 5:00 pm
01/19/2019 6:36 pm
...
 
Advance notice
Oslo Forest 2 
Rahja pba
Rahja port

Länsikenttä, 3-laituri
01/19/2019 5:00 pm
01/19/2019 6:10 pm
...
 
Advance notice
Ternsund 
Oulu pba
Oulu port Oritkari Vihreäsaari

Vihreäsaari Öljylaituri / 301
01/19/2019 5:00 pm
01/19/2019 8:37 pm
...
 
Advance notice
Afalina 
Orrengrund pba
Hamina port

Lakulahti
01/19/2019 5:00 pm
01/19/2019 8:08 pm
...
 
Advance notice
CMB Catrine 
Orrengrund pba
Hamina port

Palokangas
01/19/2019 5:30 pm
01/19/2019 8:56 pm
...
 
Advance notice
Tiberborg 
Kemi port Ajos
Kemi Tornio pba
Ajos

01/19/2019 6:00 pm
01/19/2019 6:57 pm
...
 
Advance notice
Trent Navigator 
Kemi port Veitsiluoto
Kemi Tornio pba
Veitsiluoto

01/19/2019 6:00 pm
01/19/2019 7:54 pm
...
 
Advance notice
Golden Brilliant 
Kokkola port Ykspihlaja
Kokkola pba
Syväsatama, syvälaituri

01/19/2019 6:00 pm
01/19/2019 7:18 pm
...
 
Advance notice
Ina Lehmann 
Pietarsaari pba
Pietarsaari port Leppäluoto

Buskön laituri
01/19/2019 6:00 pm
01/19/2019 7:02 pm
...
 
Preliminary list
Mastera 
Porvoo port Sköldvik
Kalbådagrund pba
Sköldvik 2

01/19/2019 6:00 pm
01/19/2019 7:50 pm
...
 
Advance notice
Transmar 
Tornio port Röyttä
Kemi Tornio pba
Seitsemän

01/19/2019 6:00 pm
01/19/2019 7:39 pm
...
 
Advance notice
Ice Crystal 
Pori port Tahkoluoto
Tahkoluoto pba south
Tahkoluoto, syväsatama

01/19/2019 7:00 pm
01/19/2019 7:32 pm
...
 
Advance notice
Samus Swan 
Hamina port
Orrengrund pba
Öljysatama

01/19/2019 7:00 pm
01/19/2019 9:50 pm
...
 
Preliminary list
Thamesborg 
Tahkoluoto pba south
Pori port Tahkoluoto

Tahkoluoto, syväsatama
01/19/2019 7:01 pm
01/19/2019 8:01 pm
...
 
Advance notice
St.Gregory 
Orrengrund pba
Hamina port

Palokangas
01/19/2019 8:00 pm
01/19/2019 11:40 pm
...
 
Preliminary list
Katelina 
Hanko 1 pba
Koverhar port


01/19/2019 8:00 pm
01/19/2019 9:33 pm
...
 
Preliminary list
Sea Supra 
Koverhar port
Hanko 1 pba
Etelälaituri (1)

01/19/2019 8:00 pm
01/19/2019 9:31 pm
...
 
Advance notice
Stenstraum 
Tahkoluoto pba south
Pori port Tahkoluoto

Tahkoluoto, Öljylaituri
01/19/2019 8:00 pm
01/19/2019 9:12 pm
...
 
Advance notice
Advantage Party 
Kalbådagrund pba
Porvoo port Sköldvik

Sköldvik 3
01/19/2019 9:00 pm
01/19/2019 11:15 pm
...
 
Preliminary list
Modulus 1 
Eurajoki pba
Eurajoki port


01/19/2019 9:17 pm
01/19/2019 10:57 pm
...
 
Advance notice
Wes Carina 
Kotka port Mussalo
Orrengrund pba
Mussalo Kontti

01/19/2019 10:00 pm
01/19/2019 11:30 pm
...
 
Preliminary list
Gisela Essberger 
Pori port Tahkoluoto
Tahkoluoto pba south
Tahkoluoto, Kemikaalilaituri

01/19/2019 10:00 pm
01/19/2019 10:40 pm
...
 
Preliminary list
Charlotta B 
Orrengrund pba
Kotka port Mussalo

Mussalo Kontti
01/19/2019 10:00 pm
01/19/2019 11:33 pm
...
 
Advance notice
Sten Nordic 
Naantali port
Isokari pba
Neste Oyj:n jalostamo

01/19/2019 10:00 pm
01/20/2019 2:50 am
...
 
Preliminary list
Sten Bothnia 
Sköldvik anchor
Porvoo port Sköldvik


01/19/2019 10:17 pm
01/19/2019 11:30 pm
...
 
Advance notice
Bellaland 
Raahe port Lapaluoto
Raahe pba
Rautaruukki

01/19/2019 11:00 pm
01/19/2019 11:49 pm
...
 
Preliminary list
Pegasus 
Helsinki port Vuosaari
Vuosaari pba
Laituri D PP1

01/19/2019 11:00 pm
01/19/2019 11:54 pm
...
 
Advance notice
Lotus 
Helsinki port West harbor
Porvoo port Sköldvik
Munkkisaarenlaituri ulkopaikka C
Sköldvik 2
01/19/2019 11:00 pm
01/20/2019 1:55 am
...
 
Preliminary list
Coral Carbonic 
Kalbådagrund pba
Porvoo port Sköldvik

Sköldvik 8
01/19/2019 11:59 pm
01/20/2019 1:34 am
...
 
Advance notice
Dalsland 
Rahja port
Rahja pba
Itäkenttä, 1-laituri

01/19/2019 11:59 pm
01/20/2019 12:54 am
...
 
Advance notice
Österbotten 
Pietarsaari port Leppäluoto
Pietarsaari pba
Laukko III

01/19/2019 11:59 pm
01/20/2019 12:50 am
...
 
Preliminary list
Coral Parensis 
Porvoo port Sköldvik
Kalbådagrund pba
Sköldvik 9

01/19/2019 11:59 pm
01/20/2019 1:26 am
...
 
Preliminary list
Najland 
Kokkola port Ykspihlaja
Kokkola pba
Hopeakiven satama

01/19/2019 11:59 pm
01/20/2019 1:03 am
...
 
Advance notice
Störtebeker 
Isokari pba
Uusikaupunki port Yara

Länsipää
01/20/2019 1:00 am
01/20/2019 2:37 am
...
 
Advance notice
Robijn 
Utö pba
Turku port

Länsisatama / West peräportti
01/20/2019 1:30 am
01/20/2019 6:45 am
...
 
Preliminary list
Elena 
Orrengrund pba
Kotka port

Sunila, ei tarkempaa tietoa
01/20/2019 3:00 am
01/20/2019 5:28 am
...
 
Preliminary list
Ternsund 
Oulu port Oritkari Vihreäsaari
Oulu pba
Vihreäsaari Öljylaituri / 301

01/20/2019 4:00 am
01/20/2019 7:05 am
...
 
Advance notice
Diamant 
Orrengrund pba
Kotka port Mussalo

Mussalo putkilaituri
01/20/2019 4:00 am
01/20/2019 5:56 am
...
 
Preliminary list
Havila Crusader 
Hanko 1 pba
Koverhar port


01/20/2019 4:00 am
01/20/2019 5:29 am
...
 
Advance notice
Sardius 
Hanko 1 pba
Koverhar port

Pohjoislaituri (2)
01/20/2019 5:00 am
01/20/2019 7:00 am
...
 
Preliminary list
Nike 
Orrengrund pba
Kotka port Mussalo

Mussalo Jänskä nestelaituri
01/20/2019 5:17 am
01/20/2019 7:17 am
...
 
Advance notice
Adriata 
Rahja pba
Rahja port

Keskialue, 2-laituri (ramppi)
01/20/2019 6:00 am
01/20/2019 7:25 am
...
 
Preliminary list
Thuleland 
Pietarsaari pba
Pietarsaari port Leppäluoto

Laukko I
01/20/2019 6:00 am
01/20/2019 7:05 am
...
 
Preliminary list
Suula 
Kalbådagrund pba
Porvoo port Sköldvik


01/20/2019 6:30 am
01/20/2019 8:15 am
...
 
Advance notice
Rautaruukki 
Utö pba
Naantali port

Kantasatama / Viljalaituri 16
01/20/2019 7:00 am
01/20/2019 12:43 pm
...
 
Preliminary list
Kiisla 
Kokkola port Ykspihlaja
Kokkola pba
Syväsatama, öljylaituri

01/20/2019 8:00 am
01/20/2019 9:03 am
...
 
Preliminary list
Lotus 
Porvoo port Sköldvik
Helsinki port South harbor
Sköldvik 2

01/20/2019 9:00 am
01/20/2019 12:09 pm
...
 
Advance notice
Kiisla 
Kokkola pba
Kokkola port Ykspihlaja

Syväsatama, öljylaituri
01/20/2019 9:00 am
01/20/2019 10:35 am
...
 
Advance notice
Patricia Essberger 
Kalbådagrund pba
Porvoo port Sköldvik

Sköldvik 8
01/20/2019 9:30 am
01/20/2019 11:00 am
...
 
Preliminary list
Havila Crusader 
Koverhar port
Hanko 1 pba


01/20/2019 10:00 am
01/20/2019 11:34 am
...
 
Advance notice
Seine Highway 
Isokari pba
Uusikaupunki port Hepokari


01/20/2019 10:00 am
01/20/2019 11:34 am
...
 
Advance notice
Futura 
Utö pba
Naantali port

Neste Oyj:n jalostamo
01/20/2019 10:00 am
01/20/2019 2:40 pm
...
 
Preliminary list
Annette Essberger 
Kalbådagrund pba
Porvoo port Sköldvik

Sköldvik 3
01/20/2019 10:30 am
01/20/2019 12:20 pm
...
 
Preliminary list
Christina 
Kotka port Mussalo
Orrengrund pba
Mussalo Kuivabulk

01/20/2019 12:00 pm
01/20/2019 1:35 pm
...
 
Preliminary list
Stenstraum 
Pori port Tahkoluoto
Tahkoluoto pba south
Tahkoluoto, Öljylaituri

01/20/2019 12:00 pm
01/20/2019 12:35 pm
...
 
Advance notice
Vasiliy Shukshin 
Kotka port Mussalo
Orrengrund pba
Mussalo Kuivabulk

01/20/2019 12:00 pm
01/20/2019 1:35 pm
...
 
Preliminary list
Bitflower 
Sköldvik anchor
Porvoo port Sköldvik

Sköldvik 4
01/20/2019 12:01 pm
01/20/2019 12:59 pm
...
 
Preliminary list
Sten Bothnia 
Porvoo port Sköldvik
Kalbådagrund pba


01/20/2019 12:17 pm
01/20/2019 1:52 pm
...
 
Preliminary list
Ice Crystal 
Kemi Tornio pba
Tornio port Röyttä

Kaksi
01/20/2019 12:17 pm
01/20/2019 2:16 pm
...
 
Preliminary list
Ramona 
Porvoo port Sköldvik
Kalbådagrund pba
Sköldvik 1

01/20/2019 12:17 pm
01/20/2019 1:46 pm
...
 
Preliminary list
Helga Essberger 
Orrengrund pba
Hamina port

Öljysatama
01/20/2019 12:17 pm
01/20/2019 3:17 pm
...
 
Preliminary list
Thuleland 
Pietarsaari port Leppäluoto
Pietarsaari pba
Laukko I

01/20/2019 1:00 pm
01/20/2019 1:46 pm
...
 
Preliminary list
Ekfjord 
Porvoo port Sköldvik
Kalbådagrund pba
Sköldvik 4

01/20/2019 1:00 pm
01/20/2019 2:32 pm
...
 
Advance notice
Silja Symphony 
Naantali port
Utö pba
Luonnonma, ei tarkempaa tietoa

01/20/2019 2:00 pm
01/20/2019 6:13 pm
...
 
Preliminary list
Sardius 
Koverhar port
Hanko 1 pba
Pohjoislaituri (2)

01/20/2019 3:00 pm
01/20/2019 4:28 pm
...
 
Advance notice
Diamant 
Kotka port Mussalo
Orrengrund pba
Mussalo putkilaituri

01/20/2019 4:00 pm
01/20/2019 6:02 pm
...
 
Preliminary list
Sampogracht 
Kotka lighthouse pba
Kotka port Mussalo

Mussalo Kuivabulk
01/20/2019 4:17 pm
01/20/2019 6:32 pm
...
 
Preliminary list
Anmiro 
Utö pba
Naantali port

Luonnonma, ei tarkempaa tietoa
01/20/2019 5:17 pm
01/20/2019 10:07 pm
...
 
Preliminary list
Ina Lehmann 
Pietarsaari port Leppäluoto
Pietarsaari pba
Buskön laituri

01/20/2019 6:17 pm
01/20/2019 7:03 pm
...
 
Preliminary list
Baltic Shearwater 
Vuosaari pba
Helsinki port Vuosaari

Laituri D PP1
01/20/2019 8:00 pm
01/20/2019 9:07 pm
...
 
Preliminary list
Zaanborg 
Kokkola pba
Kokkola port Ykspihlaja

Hopeakiven satama, ei tarkempaa tietoa
01/20/2019 8:30 pm
01/20/2019 9:50 pm
...
 
Preliminary list
Sola Ts 
Kalbådagrund pba
Porvoo port Sköldvik

Sköldvik 2
01/20/2019 8:30 pm
01/21/2019 12:11 am
...
 
Preliminary list
Cabrera 
Pietarsaari pba
Pietarsaari port Leppäluoto

Laukko I
01/20/2019 9:00 pm
01/20/2019 10:05 pm
...
 
Advance notice
Calamar 
Raahe port Lapaluoto
Raahe pba
Rautaruukki

01/20/2019 10:00 pm
01/20/2019 10:40 pm
...
 
Preliminary list
Patricia Essberger 
Porvoo port Sköldvik
Sköldvik anchor
Sköldvik 8

01/20/2019 10:17 pm
01/20/2019 10:57 pm
...
 
Preliminary list
Gisela Essberger 
Oulu pba
Oulu port Oritkari Vihreäsaari

Vihreäsaari Öljylaituri / 301
01/20/2019 10:30 pm
01/21/2019 1:53 am
...
 
Advance notice
Norrland 
Rauma pba south
Rauma port

Iso-Hakuni
01/20/2019 11:00 pm
01/21/2019 12:07 am
...
 
Preliminary list
Seine Highway 
Uusikaupunki port Hepokari
Isokari pba


01/20/2019 11:17 pm
01/21/2019 12:35 am
...
 
Preliminary list
Selenka 
Sköldvik anchor
Porvoo port Sköldvik

Sköldvik 5
01/20/2019 11:17 pm
01/21/2019 12:22 am
...
 
Preliminary list
Milan Express 
Vuosaari pba
Helsinki port Vuosaari

Laituri E
01/20/2019 11:59 pm
01/21/2019 1:29 am
...
 
Preliminary list
Annette Essberger 
Porvoo port Sköldvik
Kalbådagrund pba
Sköldvik 3

01/20/2019 11:59 pm
01/21/2019 1:32 am
...
 
Preliminary list
Sampogracht 
Rauma pba south
Rauma port

Petäjäs, Bulksatama
01/21/2019 12:17 am
01/21/2019 1:37 am
...
 
Preliminary list
Ekfjord 
Utö pba
Naantali port

Neste Oyj:n jalostamo
01/21/2019 12:17 am
01/21/2019 5:07 am
...
 
Preliminary list
Aceromar 
Inkoo 2 pba
Inkoo port

Inkoo Shipping
01/21/2019 1:17 am
01/21/2019 2:47 am
...
 
Preliminary list
Solymar 
Kaskinen pba
Kaskinen port

Laituri A
01/21/2019 2:00 am
01/21/2019 2:59 am
...
 
Advance notice
Warber 
Orrengrund pba
Hamina port

Lakulahti
01/21/2019 3:00 am
01/21/2019 6:01 am
...
 
Preliminary list
Venta Maersk 
Orrengrund pba
Kotka port Mussalo

Mussalo Kontti
01/21/2019 3:00 am
01/21/2019 4:54 am
...
 
Advance notice
Sardius 
Orrengrund pba
Kotka port Mussalo

Mussalo putkilaituri
01/21/2019 4:00 am
01/21/2019 6:00 am
...
 
Preliminary list
Stena Arctica 
Kalbådagrund pba
Porvoo port Sköldvik

Sköldvik 2
01/21/2019 5:00 am
01/21/2019 8:15 am
...
 
Preliminary list
Paramar 
Kaskinen pba
Kaskinen port

Laituri A
01/21/2019 5:00 am
01/21/2019 6:00 am
...
 
Preliminary list
Spaarnegracht 
Rauma pba south
Rauma port

Iso-Hakuni
01/21/2019 5:00 am
01/21/2019 6:27 am
...
 
Preliminary list
Conmar Gulf 
Kokkola pba
Kokkola port Ykspihlaja

Kantasatama, All Weather Terminal
01/21/2019 5:00 am
01/21/2019 6:20 am
...
 
Preliminary list
Diamant 
Hanko 1 pba
Koverhar port

Pohjoislaituri (2)
01/21/2019 5:00 am
01/21/2019 6:33 am
...
 
Preliminary list
Petkum 
Rauma pba south
Rauma port

Petäjäs, Konttilaituri
01/21/2019 6:00 am
01/21/2019 7:15 am
...
 
Advance notice
Containerships VIII 
Vuosaari pba
Helsinki port Vuosaari

Laituri D
01/21/2019 6:00 am
01/21/2019 7:08 am
...
 
Preliminary list
Transmar 
Raahe pba
Raahe port Lapaluoto

Rautaruukki
01/21/2019 6:00 am
01/21/2019 6:50 am
...
 
Preliminary list
Reymar 
Raahe pba
Raahe port Lapaluoto

Rautaruukki
01/21/2019 7:00 am
01/21/2019 7:53 am
...
 
Advance notice
Sten Nordic 
Oulu pba
Oulu port Oritkari Vihreäsaari

Vihreäsaari Öljylaituri / 301
01/21/2019 7:00 am
01/21/2019 10:48 am
...
 
Preliminary list
Ternvik 
Oulu pba
Oulu port Oritkari Vihreäsaari

Vihreäsaari Öljylaituri / 301
01/21/2019 7:30 am
01/21/2019 11:00 am
...
 
Advance notice
Futura 
Naantali port
Utö pba
Neste Oyj:n jalostamo

01/21/2019 8:00 am
01/21/2019 12:20 pm
...
 
Preliminary list
X-Press Agility 
Kemi Tornio pba
Kemi port Ajos

Ajos
01/21/2019 9:00 am
01/21/2019 10:11 am
...
 
Preliminary list
Advantage Party 
Porvoo port Sköldvik
Kalbådagrund pba
Sköldvik 3

01/21/2019 9:00 am
01/21/2019 10:56 am
...
 
Advance notice
Norrland 
Rauma port
Rauma pba south
Iso-Hakuni

01/21/2019 9:00 am
01/21/2019 9:53 am
...
 
Preliminary list
Sola Ts 
Porvoo port Sköldvik
Kalbådagrund pba
Sköldvik 2

01/21/2019 10:17 am
01/21/2019 12:20 pm
...
 
Preliminary list
Ternsund 
Tahkoluoto pba south
Pori port Tahkoluoto

Tahkoluoto, Öljylaituri
01/21/2019 10:17 am
01/21/2019 11:26 am
...
 
Preliminary list
Egmondgracht 
Kemi Tornio pba
Tornio port Röyttä

Kolme
01/21/2019 10:17 am
01/21/2019 12:16 pm
...
 
Preliminary list
Bitflower 
Utö pba
Naantali port

Neste Oyj:n jalostamo
01/21/2019 11:00 am
01/21/2019 3:59 pm
...
 
Advance notice
RMS Neudorf 
Hamina port
Orrengrund pba
Konttisatama

01/21/2019 11:00 am
01/21/2019 2:21 pm
...
 
Preliminary list
Donia 
Porvoo port Sköldvik
Kalbådagrund pba
Sköldvik 5

01/21/2019 12:00 pm
01/21/2019 1:32 pm
...
 
Preliminary list
Elsa Essberger 
Kalbådagrund pba
Porvoo port Sköldvik

Sköldvik 8
01/21/2019 12:17 pm
01/21/2019 2:00 pm
...
 
Preliminary list
Baltic Tern 
Rauma port
Rauma pba south
Petäjäs, Konttilaituri

01/21/2019 12:17 pm
01/21/2019 1:22 pm
...
 
Preliminary list
Eleonora 
Inkoo 2 pba
Kantvik port

Pohjoislaituri
01/21/2019 12:17 pm
01/21/2019 2:01 pm
...
 
Advance notice
Ostbense 
Tornio port Röyttä
Kemi Tornio pba
Neljä

01/21/2019 1:00 pm
01/21/2019 2:40 pm
...
 
Advance notice
Lotta VG 
Tornio port Röyttä
Kemi port Ajos
Kolme
Ajos
01/21/2019 2:00 pm
01/21/2019 4:10 pm
...
 
Preliminary list
Tali 
Orrengrund pba
Kotka port

Hietanen etelä, Puolanlaituri
01/21/2019 3:00 pm
01/21/2019 5:41 pm
...
 
Preliminary list
Sea Discovery 
Kotka port
Orrengrund pba
Hietanen etelä, Puolanlaituri

01/21/2019 3:00 pm
01/21/2019 4:52 pm
...
 
Advance notice
Sardius 
Kotka port Mussalo
Orrengrund pba
Mussalo putkilaituri

01/21/2019 4:00 pm
01/21/2019 6:11 pm
...
 
Advance notice
Treville 
Turku port
Hanko 1 pba
Länsisatama / West kontti

01/21/2019 4:00 pm
01/21/2019 9:58 pm
...
 
Preliminary list
Diamant 
Koverhar port
Hanko 1 pba
Pohjoislaituri (2)

01/21/2019 4:00 pm
01/21/2019 5:26 pm
...
 
Preliminary list
Hafnia Sunda 
Kalbådagrund pba
Porvoo port Sköldvik


01/21/2019 4:30 pm
01/21/2019 7:09 pm
...
 
Preliminary list
Thun Venern 
Kalbådagrund pba
Porvoo port Sköldvik


01/21/2019 4:30 pm
01/21/2019 6:30 pm
...
 
Preliminary list
Capella 
Utö pba
Naantali port

Kantasatama / Viljalaituri 17
01/21/2019 5:00 pm
01/21/2019 10:20 pm
...
 
Preliminary list
Baltic Shearwater 
Helsinki port Vuosaari
Vuosaari pba
Laituri D PP1

01/21/2019 5:00 pm
01/21/2019 5:56 pm
...
 
Preliminary list
Sten Tor 
Kalbådagrund pba
Porvoo port Sköldvik

Sköldvik 1
01/21/2019 5:18 pm
01/21/2019 7:28 pm
...
 
Preliminary list
Gisela Essberger 
Oulu port Oritkari Vihreäsaari
Oulu pba
Vihreäsaari Öljylaituri / 301

01/21/2019 6:00 pm
01/21/2019 8:47 pm
...
 
Advance notice
Rautaruukki 
Naantali port
Utö pba
Kantasatama / Viljalaituri 16

01/21/2019 6:00 pm
01/21/2019 11:05 pm
...
 
Preliminary list
Milan Express 
Helsinki port Vuosaari
Vuosaari pba
Laituri E

01/21/2019 6:00 pm
01/21/2019 7:05 pm
...
 
Preliminary list
FWN Solide 
Oulu pba
Oulu port Oritkari Vihreäsaari


01/21/2019 6:00 pm
01/21/2019 9:14 pm
...
 
Preliminary list
Kiisla 
Kalbådagrund pba
Porvoo port Sköldvik


01/21/2019 6:30 pm
01/21/2019 8:20 pm
...
 
Preliminary list
Charlotta B 
Kotka port Mussalo
Orrengrund pba
Mussalo Kontti

01/21/2019 7:00 pm
01/21/2019 8:25 pm
...
 
Preliminary list
Ternsund 
Pori port Tahkoluoto
Tahkoluoto pba south
Tahkoluoto, Öljylaituri

01/21/2019 7:00 pm
01/21/2019 7:33 pm
...
 
Preliminary list
Vechtborg 
Orrengrund pba
Kotka port

Sunila
01/21/2019 8:00 pm
01/21/2019 10:28 pm
...
 
Preliminary list
Störtebeker 
Uusikaupunki port Yara
Isokari pba
Länsipää

01/21/2019 8:00 pm
01/21/2019 9:17 pm
...
 
Preliminary list
Selenka 
Porvoo port Sköldvik
Kalbådagrund pba
Sköldvik 5

01/21/2019 8:17 pm
01/21/2019 9:49 pm
...
 
Preliminary list
Anmiro 
Naantali port
Utö pba
Luonnonma, ei tarkempaa tietoa

01/21/2019 9:17 pm
01/22/2019 1:37 am
...
 
Preliminary list
Solymar 
Kaskinen port
Kaskinen pba
Syväsatama

01/21/2019 9:17 pm
01/21/2019 10:03 pm
...
 
Preliminary list
Modulus 1 
Eurajoki port
Eurajoki pba


01/21/2019 9:17 pm
01/21/2019 10:36 pm
...
 
Preliminary list
Containerships VIII 
Helsinki port Vuosaari
Vuosaari pba
Laituri D

01/21/2019 9:30 pm
01/21/2019 10:20 pm
...
 
Preliminary list
Lumen 
Inkoo 2 pba
Inkoo port


01/21/2019 10:00 pm
01/21/2019 11:35 pm
...
 
Preliminary list
Ternvik 
Oulu port Oritkari Vihreäsaari
Oulu pba
Vihreäsaari Öljylaituri / 301

01/21/2019 10:00 pm
01/22/2019 12:45 am
...
 
Advance notice
Laganborg 
Tornio port Röyttä
Tornio port Röyttä
Kaksi
Kuusi
01/21/2019 10:00 pm
01/21/2019 10:50 pm
...
 
Advance notice
Merita 
Kotka port
Orrengrund pba
Sunila

01/21/2019 10:00 pm
01/21/2019 11:50 pm
...
 
Preliminary list
Sydborg 
Tornio port Röyttä
Kemi Tornio pba
Seitsemän

01/21/2019 10:00 pm
01/22/2019 12:15 am
...
 
Preliminary list
Tian En 
Helsinki port Vuosaari
Vuosaari pba
Laituri B

01/21/2019 10:00 pm
01/21/2019 11:31 pm
...
 
Advance notice
Afalina 
Hamina port
Orrengrund pba
Lakulahti

01/21/2019 10:00 pm
01/22/2019 12:55 am
...
 
Preliminary list
Patricia Essberger 
Sköldvik anchor
Porvoo port Sköldvik

Sköldvik 8
01/21/2019 10:17 pm
01/21/2019 11:12 pm
...
 
Preliminary list
Najland 
Kokkola port Ykspihlaja
Kokkola port Ykspihlaja
Syväsatama, syvälaituri
Hopeakiven satama
01/21/2019 11:00 pm
01/21/2019 11:50 pm
...
 
Preliminary list
Suula 
Porvoo port Sköldvik
Kalbådagrund pba


01/21/2019 11:17 pm
01/22/2019 12:44 am
...
 
Preliminary list
Coral Carbonic 
Porvoo port Sköldvik
Kalbådagrund pba
Sköldvik 8

01/21/2019 11:17 pm
01/22/2019 12:37 am
...
 
Preliminary list
Conmar Gulf 
Kokkola port Ykspihlaja
Kokkola pba
Kantasatama, All Weather Terminal

01/21/2019 11:59 pm
01/22/2019 1:13 am
...
 
Preliminary list
Bitflower 
Porvoo port Sköldvik
Sköldvik anchor
Sköldvik 4

01/21/2019 11:59 pm
01/22/2019 12:49 am
...
 
Advance notice
Myrte 
Tornio port Röyttä
Kemi Tornio pba
Yksi

01/21/2019 11:59 pm
01/22/2019 1:34 am
...
 
Preliminary list
Blidoe 
Rahja pba
Rahja port

Itäkenttä, 1-laituri
01/22/2019 12:17 am
01/22/2019 1:27 am
...
 
Preliminary list
Eemshorn 
Isokari pba
Uusikaupunki port Hepokari


01/22/2019 1:00 am
01/22/2019 2:35 am
...
 
Preliminary list
Ekfjord 
Naantali port
Utö pba
Neste Oyj:n jalostamo

01/22/2019 2:00 am
01/22/2019 6:27 am
...
 
Advance notice
Birgit Knutsen 
Isokari pba
Pansio port

Pansion öljy-& junalauttasatama / Öljylaituri
01/22/2019 4:00 am
01/22/2019 8:15 am
...
 
Preliminary list
Keit 
Orrengrund pba
Kotka port

Sunila
01/22/2019 4:00 am
01/22/2019 6:27 am
...
 
Preliminary list
Fjordstraum 
Isokari pba
Uusikaupunki port Yara


01/22/2019 5:17 am
01/22/2019 6:47 am
...
 
Preliminary list
Saimaagracht 
Rauma pba south
Rauma port


01/22/2019 6:00 am
01/22/2019 7:21 am
...
 
Preliminary list
Helga Essberger 
Hamina port
Orrengrund pba
Öljysatama

01/22/2019 6:00 am
01/22/2019 8:37 am
...
 
Preliminary list
Patricia Essberger 
Porvoo port Sköldvik
Kalbådagrund pba
Sköldvik 8

01/22/2019 7:17 am
01/22/2019 8:32 am
...
 
Preliminary list
Scheldebank 
Kemi Tornio pba
Tornio port Röyttä

Seitsemän
01/22/2019 10:17 am
01/22/2019 12:12 pm
...
 
Advance notice
Sten Nordic 
Oulu port Oritkari Vihreäsaari
Oulu pba
Vihreäsaari Öljylaituri / 301

01/22/2019 11:00 am
01/22/2019 1:54 pm
...
 
Preliminary list
Schippersgracht 
Rauma pba south
Rauma port


01/22/2019 11:00 am
01/22/2019 12:35 pm
...
 
Preliminary list
Norrbotten 
Rauma pba south
Rauma port

Metsä-Botnia
01/22/2019 11:00 am
01/22/2019 12:15 pm
...
 
Preliminary list
Felix 
Kemi Tornio pba
Tornio port Röyttä

Neljä
01/22/2019 11:00 am
01/22/2019 1:26 pm
...
 
Preliminary list
Bitflower 
Naantali port
Utö pba
Neste Oyj:n jalostamo

01/22/2019 11:17 am
01/22/2019 3:47 pm
...
 
Preliminary list
Robijn 
Turku port
Utö pba
Länsisatama / West peräportti

01/22/2019 12:00 pm
01/22/2019 4:55 pm
...
 
Preliminary list
Stena Arctica 
Porvoo port Sköldvik
Kalbådagrund pba
Sköldvik 2

01/22/2019 12:00 pm
01/22/2019 1:45 pm
...
 
Preliminary list
Alppila 
Helsinki port Sompasaari
Harmaja pba
Hanasaarenlaituri A

01/22/2019 12:00 pm
01/22/2019 12:50 pm
...
 
Preliminary list
Vestanhav 
Pori port Tahkoluoto
Tahkoluoto pba south
Tahkoluoto, syväsatama

01/22/2019 12:17 pm
01/22/2019 12:53 pm
...
 
Preliminary list
Flex Keston 
Kokkola port Ykspihlaja
Kokkola pba
Kantasatama, Rantalaituri

01/22/2019 12:17 pm
01/22/2019 1:28 pm
...
 
Preliminary list
Spaarnegracht 
Rauma port
Rauma pba south
Iso-Hakuni

01/22/2019 12:17 pm
01/22/2019 1:16 pm
...
 
Preliminary list
Kiisla 
Porvoo port Sköldvik
Kalbådagrund pba


01/22/2019 12:17 pm
01/22/2019 1:47 pm
...
 
Preliminary list
Ocean Carrier 
Rahja pba
Rahja port

Keskialue, 2-laituri (ramppi)
01/22/2019 12:17 pm
01/22/2019 1:22 pm
...
 
Preliminary list
Elena 
Kotka port
Orrengrund pba
Sunila, ei tarkempaa tietoa

01/22/2019 12:17 pm
01/22/2019 2:10 pm
...
 
Preliminary list
Elena L 
Kemi Tornio pba
Tornio port Röyttä

Neljä
01/22/2019 12:17 pm
01/22/2019 2:12 pm
...
 
Preliminary list
Aceromar 
Inkoo port
Inkoo 2 pba
Inkoo Shipping

01/22/2019 1:00 pm
01/22/2019 2:02 pm
...
 
Preliminary list
Valdivia 
Vuosaari pba
Helsinki port Vuosaari

Laituri E
01/22/2019 1:00 pm
01/22/2019 2:13 pm
...
 
Preliminary list
Tim 
Loviisa port Valko
Orrengrund pba
Valko

01/22/2019 3:00 pm
01/22/2019 4:15 pm
...
 
Preliminary list
Petkum 
Rauma port
Rauma pba south
Petäjäs, Konttilaituri

01/22/2019 3:17 pm
01/22/2019 4:27 pm
...
 
Preliminary list
Egmondgracht 
Tornio port Röyttä
Kemi Tornio pba
Kolme

01/22/2019 3:17 pm
01/22/2019 4:57 pm
...
 
Preliminary list
Miramar 
Utö pba
Naantali port

Kantasatama / Viljalaituri 17
01/22/2019 4:00 pm
01/22/2019 8:57 pm
...
 
Preliminary list
Adriata 
Rahja port
Rahja pba
Keskialue, 2-laituri (ramppi)

01/22/2019 4:00 pm
01/22/2019 5:02 pm
...
 
Preliminary list
Transmar 
Raahe port Lapaluoto
Raahe pba
Rautaruukki

01/22/2019 4:00 pm
01/22/2019 4:40 pm
...
 
Preliminary list
Sten Tor 
Porvoo port Sköldvik
Kalbådagrund pba
Sköldvik 1

01/22/2019 5:17 pm
01/22/2019 6:26 pm
...
 
Preliminary list
FWN Solide 
Oulu port Oritkari Vihreäsaari
Oulu pba


01/22/2019 6:00 pm
01/22/2019 8:55 pm
...
 
Preliminary list
Baltic Skipper 
Kantvik port
Inkoo 2 pba
Pohjoislaituri

01/22/2019 8:00 pm
01/22/2019 9:21 pm
...
 
Preliminary list
Österbotten 
Kristiinankaupunki pba
Kristiinankaupunki port


01/22/2019 8:17 pm
01/22/2019 9:33 pm
...
 
Preliminary list
Nike 
Kotka port Mussalo
Orrengrund pba
Mussalo Jänskä nestelaituri

01/22/2019 9:17 pm
01/22/2019 11:10 pm
...
 
Preliminary list
Lumen 
Inkoo port
Inkoo 2 pba


01/22/2019 10:00 pm
01/22/2019 11:10 pm
...
 
Preliminary list
Warber 
Hamina port
Orrengrund pba
Lakulahti

01/22/2019 10:00 pm
01/23/2019 12:55 am
...
 
Preliminary list
Birgit Knutsen 
Pansio port
Utö pba
Pansion öljy-& junalauttasatama / Öljylaituri

01/22/2019 10:00 pm
01/23/2019 2:18 am
...
 
Preliminary list
Nordic Oasis 
Kotka port Mussalo
Orrengrund pba
Mussalo Kuivabulk

01/22/2019 10:00 pm
01/22/2019 11:46 pm
...
 
Preliminary list
X-Press Agility 
Kemi port Ajos
Oulu port Oritkari Vihreäsaari


01/22/2019 10:00 pm
01/23/2019 2:43 am
...
 
Preliminary list
Paramar 
Kaskinen port
Kaskinen pba
Syväsatama

01/22/2019 10:00 pm
01/22/2019 10:42 pm
...
 
Preliminary list
Isis 
Kemi Tornio pba
Tornio port Röyttä

Kaksi
01/22/2019 10:17 pm
01/23/2019 12:12 am
...
 
Preliminary list
Elsa Essberger 
Porvoo port Sköldvik
Kalbådagrund pba
Sköldvik 8

01/22/2019 10:17 pm
01/22/2019 11:37 pm
...
 
Preliminary list
Hafnia Sunda 
Porvoo port Sköldvik
Kalbådagrund pba


01/22/2019 10:17 pm
01/23/2019 12:19 am
...
 
Preliminary list
Thun Venern 
Porvoo port Sköldvik
Kalbådagrund pba


01/22/2019 10:17 pm
01/22/2019 11:48 pm
...
 
Preliminary list
Capella 
Naantali port
Utö pba
Kantasatama / Viljalaituri 17

01/22/2019 11:00 pm
01/23/2019 4:03 am
...
 
Preliminary list
Norrbotten 
Rauma port
Rauma pba south
Metsä-Botnia

01/22/2019 11:00 pm
01/22/2019 11:51 pm
...
 
Preliminary list
Störtebeker 
Kokkola pba
Kokkola port Ykspihlaja

Kantasatama, Rantalaituri
01/22/2019 11:17 pm
01/23/2019 12:56 am
...
 
Preliminary list
Fjordstraum 
Uusikaupunki port Yara
Isokari pba


01/22/2019 11:17 pm
01/23/2019 12:37 am
...
 
Preliminary list
Eleonora 
Kantvik port
Inkoo 2 pba
Pohjoislaituri

01/22/2019 11:59 pm
01/23/2019 1:17 am
...
 
Preliminary list
Sydborg 
Kokkola pba
Kokkola port Ykspihlaja

Kantasatama, Rantalaituri
01/23/2019 12:17 am
01/23/2019 1:56 am
...
 
Preliminary list
Emsmoon 
Rahja pba
Rahja port

Itäkenttä, 1-laituri
01/23/2019 12:17 am
01/23/2019 1:32 am
...
 
Preliminary list
Georg Oldendorff 
Tahkoluoto pba south
Pori port Tahkoluoto

Tahkoluoto, syväsatama
01/23/2019 12:17 am
01/23/2019 1:17 am
...
 
Preliminary list
Valdivia 
Helsinki port Vuosaari
Vuosaari pba
Laituri E

01/23/2019 3:00 am
01/23/2019 4:00 am
...
 
Preliminary list
Baltic Skipper 
Orrengrund pba
Loviisa port Valko

VALKO
01/23/2019 4:17 am
01/23/2019 5:30 am
...
 
Preliminary list
Georg Essberger 
Rauma pba south
Rauma port

Öljysatama
01/23/2019 5:00 am
01/23/2019 6:06 am
...
 
Preliminary list
Venta Maersk 
Kotka port Mussalo
Orrengrund pba
Mussalo Kontti

01/23/2019 5:00 am
01/23/2019 6:41 am
...
 
Preliminary list
Patrona 1 
Utö pba
Naantali port


01/23/2019 6:00 am
01/23/2019 10:50 am
...
 
Preliminary list
Kallio 
Raahe pba
Raahe port Lapaluoto

Rautaruukki, Syvälaituri
01/23/2019 6:00 am
01/23/2019 7:06 am
...
 
Preliminary list
Futura 
Kalbådagrund pba
Porvoo port Sköldvik


01/23/2019 7:17 am
01/23/2019 9:19 am
...
 
Preliminary list
Coral Energice 
Kemi Tornio pba
Tornio port Röyttä

Kaasulaituri
01/23/2019 10:17 am
01/23/2019 1:12 pm
...
 
Preliminary list
Lotta VG 
Kemi port Ajos
Kemi Tornio pba
Ajos

01/23/2019 10:17 am
01/23/2019 11:22 am
...
 
Preliminary list
Lotta VG 
Kokkola pba
Kokkola port Ykspihlaja

Kantasatama, Rantalaituri
01/23/2019 12:17 pm
01/23/2019 1:52 pm
...
 
Preliminary list
Marit 
Veitkari pba
Hamina port


01/23/2019 3:17 pm
01/23/2019 4:56 pm
...
 
Preliminary list
Ocean Carrier 
Rahja port
Rahja pba
Keskialue, 2-laituri (ramppi)

01/23/2019 3:17 pm
01/23/2019 4:17 pm
...
 
Preliminary list
Tali 
Kotka port
Orrengrund pba
Hietanen etelä, Puolanlaituri

01/23/2019 5:00 pm
01/23/2019 7:16 pm
...
 
Preliminary list
Nike 
Tahkoluoto pba south
Pori port Tahkoluoto

Tahkoluoto, Öljylaituri
01/23/2019 5:00 pm
01/23/2019 6:00 pm
...
 
Preliminary list
Elena L 
Tornio port Röyttä
Kemi Tornio pba
Neljä

01/23/2019 5:17 pm
01/23/2019 6:54 pm
...
 
Preliminary list
Felix 
Tornio port Röyttä
Kemi Tornio pba
Neljä

01/23/2019 5:17 pm
01/23/2019 7:09 pm
...
 
Preliminary list
Ice Crystal 
Tornio port Röyttä
Kemi Tornio pba
Kaksi

01/23/2019 5:17 pm
01/23/2019 6:57 pm
...
 
Preliminary list
Oslo Forest 2 
Rahja port
Rahja pba
Länsikenttä, 3-laituri

01/23/2019 6:00 pm
01/23/2019 6:57 pm
...
 
Preliminary list
Georg Essberger 
Rauma port
Rauma pba south
Öljysatama

01/23/2019 6:00 pm
01/23/2019 6:49 pm
...
 
Preliminary list
Keit 
Kotka port
Orrengrund pba


01/23/2019 6:17 pm
01/23/2019 8:20 pm
...
 
Preliminary list
Scheldebank 
Tornio port Röyttä
Kemi Tornio pba
Seitsemän

01/23/2019 8:17 pm
01/23/2019 9:57 pm
...
 
Preliminary list
Patrona 1 
Naantali port
Utö pba


01/23/2019 9:00 pm
01/24/2019 1:20 am
...
 
Preliminary list
Katelina 
Koverhar port
Hanko 1 pba


01/23/2019 10:00 pm
01/23/2019 11:29 pm
...
 
Preliminary list
X-Press Agility 
Oulu port Oritkari Vihreäsaari
Tornio port Röyttä


01/23/2019 10:00 pm
01/24/2019 3:22 am
...
 
Preliminary list
Baltic Skipper 
Loviisa port Valko
Orrengrund pba
VALKO

01/23/2019 10:17 pm
01/23/2019 11:30 pm
...
 
Preliminary list
Reymar 
Raahe port Lapaluoto
Raahe pba
Rautaruukki

01/23/2019 11:00 pm
01/23/2019 11:47 pm
...
 
Preliminary list
Sampogracht 
Kotka port Mussalo
Orrengrund pba
Mussalo Kuivabulk

01/23/2019 11:00 pm
01/24/2019 12:44 am
...
 
Preliminary list
Eemshorn 
Uusikaupunki port Hepokari
Isokari pba


01/23/2019 11:59 pm
01/24/2019 1:14 am
...
 
Preliminary list
Störtebeker 
Kokkola port Ykspihlaja
Kokkola pba
Kantasatama, Rantalaituri

01/23/2019 11:59 pm
01/24/2019 1:09 am
...
 
Preliminary list
Baltica 
Kaskinen pba
Kaskinen port

Tihtaalilaituri
01/24/2019 5:00 am
01/24/2019 6:05 am
...
 
Preliminary list
Nike 
Pori port Tahkoluoto
Tahkoluoto pba south
Tahkoluoto, Öljylaituri

01/24/2019 6:17 am
01/24/2019 6:57 am
...
 
Preliminary list
St.Gregory 
Hamina port
Orrengrund pba
Palokangas

01/24/2019 12:00 pm
01/24/2019 3:06 pm
...
 
Preliminary list
Miramar 
Naantali port
Utö pba
Kantasatama / Viljalaituri 17

01/24/2019 12:00 pm
01/24/2019 4:20 pm
...
 
Preliminary list
Mastera 
Utö, deep route
Naantali port

Neste Oyj:n jalostamo
01/24/2019 12:00 pm
01/24/2019 7:00 pm
...
 
Preliminary list
Norrbotten 
Nyhamn pba
Färjsundet port


01/24/2019 12:17 pm
01/24/2019 4:00 pm
...
 
Preliminary list
Cimbris 
Kemi Tornio pba
Tornio port Röyttä

Neljä
01/24/2019 12:17 pm
01/24/2019 2:10 pm
...
 
Preliminary list
Österbotten 
Kristiinankaupunki port
Kristiinankaupunki pba


01/24/2019 12:17 pm
01/24/2019 1:15 pm
...
 
Preliminary list
Drogdenbank 
Kemi Tornio pba
Tornio port Röyttä

Kuusi
01/24/2019 12:17 pm
01/24/2019 2:22 pm
...
 
Preliminary list
Cabrera 
Pietarsaari port Leppäluoto
Pietarsaari pba
Laukko I

01/24/2019 12:17 pm
01/24/2019 1:03 pm
...
 
Preliminary list
Futura 
Porvoo port Sköldvik
Kalbådagrund pba


01/24/2019 12:17 pm
01/24/2019 1:57 pm
...
 
Preliminary list
Lotta VG 
Kokkola port Ykspihlaja
Kokkola pba
Kantasatama, Rantalaituri

01/24/2019 12:17 pm
01/24/2019 1:32 pm
...
 
Preliminary list
Mario L 
Kemi Tornio pba
Tornio port Röyttä

Seitsemän
01/24/2019 12:17 pm
01/24/2019 2:15 pm
...
 
Preliminary list
Kallio 
Raahe port Lapaluoto
Raahe pba
Rautaruukki, Syvälaituri

01/24/2019 2:00 pm
01/24/2019 2:52 pm
...
 
Preliminary list
X-Press Agility 
Tornio port Röyttä
Kemi Tornio pba


01/24/2019 3:17 pm
01/24/2019 4:51 pm
...
 
Preliminary list
Schippersgracht 
Rauma port
Rauma pba south


01/24/2019 3:17 pm
01/24/2019 4:26 pm
...
 
Preliminary list
Laganborg 
Tornio port Röyttä
Kemi Tornio pba
Kuusi

01/24/2019 5:00 pm
01/24/2019 6:38 pm
...
 
Preliminary list
Isis 
Tornio port Röyttä
Kemi Tornio pba
Kaksi

01/24/2019 5:17 pm
01/24/2019 6:57 pm
...
 
Preliminary list
Cimbris 
Tornio port Röyttä
Kemi Tornio pba
Neljä

01/24/2019 5:17 pm
01/24/2019 7:47 pm
...
 
Preliminary list
Zaanborg 
Kokkola port Ykspihlaja
Kokkola pba
Syväsatama, bolidenlaituri

01/24/2019 6:00 pm
01/24/2019 7:01 pm
...
 
Preliminary list
Baltica 
Kaskinen port
Kaskinen pba
Tihtaalilaituri

01/24/2019 6:17 pm
01/24/2019 7:07 pm
...
 
Preliminary list
Mario L 
Tornio port Röyttä
Kemi Tornio pba
Seitsemän

01/24/2019 8:17 pm
01/24/2019 9:52 pm
...
 
Preliminary list
Marit 
Hamina port
Orrengrund pba


01/24/2019 10:17 pm
01/25/2019 1:19 am
...
 
Preliminary list
Norrbotten 
Färjsundet port
Nyhamn pba


01/24/2019 11:17 pm
01/25/2019 2:37 am
...
 
Preliminary list
Mario L 
Raahe pba
Raahe port Lapaluoto

Rautaruukki
01/25/2019 5:00 am
01/25/2019 5:56 am
...
 
Preliminary list
Coral Energice 
Tornio port Röyttä
Kemi Tornio pba
Kaasulaituri

01/25/2019 10:17 am
01/25/2019 12:19 pm
...
 
Preliminary list
Sydborg 
Kokkola port Ykspihlaja
Kokkola pba
Kantasatama, Rantalaituri

01/25/2019 12:17 pm
01/25/2019 1:32 pm
...
 
Preliminary list
Thamesborg 
Pori port Tahkoluoto
Tahkoluoto pba south
Tahkoluoto, syväsatama

01/25/2019 2:17 pm
01/25/2019 2:52 pm
...
 
Preliminary list
Wigeon 
Kotka port Mussalo
Orrengrund pba
Mussalo Kuivabulk

01/25/2019 3:00 pm
01/25/2019 4:35 pm
...
 
Preliminary list
Mastera 
Naantali port
Utö, deep route
Neste Oyj:n jalostamo

01/25/2019 7:00 pm
01/26/2019 12:09 am
...
 
Preliminary list
Vechtborg 
Kotka port
Orrengrund pba
Sunila

01/25/2019 10:00 pm
01/26/2019 12:01 am
...
 
Preliminary list
Mario L 
Raahe port Lapaluoto
Raahe pba
Rautaruukki

01/26/2019 6:00 am
01/26/2019 6:40 am
...
 
Preliminary list
HC Melina 
Kemi Tornio pba
Tornio port Röyttä

Kolme
01/26/2019 10:17 am
01/26/2019 12:33 pm
...
 
Preliminary list
Blidoe 
Rahja port
Rahja pba
Itäkenttä, 1-laituri

01/26/2019 12:17 pm
01/26/2019 1:14 pm
...
 
Preliminary list
Emsmoon 
Rahja port
Rahja pba
Itäkenttä, 1-laituri

01/26/2019 12:17 pm
01/26/2019 1:22 pm
...
 
Preliminary list
Saimaagracht 
Rauma port
Rauma pba south


01/26/2019 12:17 pm
01/26/2019 1:19 pm
...
 
Preliminary list
HC Melina 
Tornio port Röyttä
Kemi Tornio pba
Kolme

01/28/2019 5:17 pm
01/28/2019 7:02 pm
...
 
Preliminary list
Sampogracht 
Rauma port
Rauma pba south


01/29/2019 12:17 pm
01/29/2019 1:17 pm
...
 
Preliminary list
Drogdenbank 
Tornio port Röyttä
Kemi Tornio pba
Kuusi

01/29/2019 9:17 pm
01/29/2019 11:07 pm
...
 
Preliminary list
Georg Oldendorff 
Pori port Tahkoluoto
Tahkoluoto pba south
Tahkoluoto, syväsatama

01/31/2019 12:17 pm
01/31/2019 12:52 pm
...
 
Preliminary list
CMB Catrine 
Hamina port
Orrengrund pba
Palokangas

01/31/2019 11:17 pm
02/01/2019 2:07 am
...
 
News

Finnpilot Pilotage Ltd news